Страхування ОСАГО автомобіля (транспортного засобу) - це обов'язкове страхування. Поліс ОСАГО покриє високу вартість збитку, яку створюєте зі своєї вини, за допомогою транспортного засобу, але тільки збиток по відношенню до третіх осіб та їх майна. Страхування захистить ваших пасажирів, навіть якщо ви винні в події.

Поліс страхування автомобілів ОСАГО вд СК "ВУСО", навіть якщо страхування онлайн було виконано, гарантує виплату вартості збитку у випадку впливу на здоров'я та життя потерпілого (лікування, пенсія) до шкоди майна (ремонт автомобіля, пошкодженого будинку, або паркану). Поліс ОСАГО - це занадто мало, щоб оплатити збитки, які виникнуть з вашої вини. Додатковий захист водія забезпечить страхування Автокаско (AC) та страхування від нещасних випадків.

ОСАГО покриває збиток, заподіяний при русі транспортного засобу, а також під час посадки і висадки з транспортного засобу, навантаження і розвантаження, а також зупинки і стоянки. ОСАГО захищає кожного водія, який веде застрахований автомобіль. Ваш поліс ОСАГО захищає вас також за кордоном.

Правила укладання договору страхування ОСАГО.

Страхування ОСАЦВ ви купуєте не пізніше, ніж у день реєстрації транспортного засобу. Поліс укладаєте найчастіше на 12 місяців. У страхуванні основним принципом є час безперервного страхування. ОСАГО автоматично продовжується ще на один рік. Кожен зареєстрований автомобіль (навіть який не використовувався) повинен мати поліс. Поліс ОСАГО можна купити завжди, незалежно від віку транспортного засобу. Ви можете розірвати договір ОСАГО транспортного засобу протягом 30 днів від дати висновку, якщо ви купили поліс через інтернет або за телефоном (завантажити зразок відмови).

Поліс ОСАГО захищає ваше майно, бо покриє дуже високі витрати на компенсацію та збиток, який ви завдали іншій людині. Страхування ОСАГО, забезпечує вам спокій і комфорт використання транспортного засобу.

Як працює обов'язкове страхування?

Незважаючи на те, що всі користувачі машин повинні мати ОСАГО, але не кожен застосовує цей рецепт. Що відбувається в ситуації, коли винуватець аварії не купив ОСАГО?

Закон про обов'язкове страхування регулює також роботу установ, названої гарантійним страховим фондом. У разі, коли злочинець не мав ОСАГО, в момент інциденту, він задовольняє претензії потерпілих. Однак злочинець не може відчувати себе спокійно.