• Головна
  • Метрологічний аутсорсинг: довірте вирішення метрологічних питань професіоналам!
Новини компаній
09:00, 13 листопада 2017 р.

Метрологічний аутсорсинг: довірте вирішення метрологічних питань професіоналам!

Новини компаній
Метрологічний аутсорсинг: довірте вирішення метрологічних питань професіоналам!

У світовій практиці досить поширеним на сьогодні є такий метод організації виробничої діяльності підприємств як аутсорсинг («запозичення ресурсів ззовні»), що полягає у делегуванні на підставі договору певних непрофільних (другорядних) функцій або процесів сторонній компанії, яка професійно спеціалізується в даній сфері.

Основний принцип аутсорсингу: «Залишаю за своєю компанією тільки те, що вона може робити краще за інших. Стороннім організаціям передаю те, що можуть краще зробити вони». Найчастіше на аутсорсинг передають сферу інформаційних технологій і програмного забезпечення, обслуговування та ремонт обладнання, управління персоналом, бухгалтерський облік, маркетинг, рекламу, логістику, транспортні та охоронні послуги тощо. Проте аутсорсинг може бути впроваджений у будь-яку галузь.

Як свідчать результати досліджень Американської асоціації менеджменту, у США ще наприкінці 1990-х років більше половини промислових компаній передали на аутсорсинг хоча б один компонент свого виробничого процесу. Це дозволило їм більше зосередитись на своїй основній діяльності, зокрема, на розробці нових видів продукції та послуг, підвищенні їх якості, впровадженні прогресивних технологій, а також скоротити витрати, пов’язані з навчанням, утриманням, матеріально-технічним забезпеченням непрофільних спеціалістів, і як результат – отримати конкурентну перевагу на ринку і підвищили свою ефективність.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», яке має багаторічний досвід професійного і якісного виконання метрологічних робіт, висококваліфікований персонал і потужну еталонну базу, пропонує вам свої послуги у галузі метрології. Передавши нашим спеціалістам вирішення усіх метрологічних питань свого підприємства ви:

  • не матимете потреби у наявності штатного метролога й уникнете витрат, пов’язаних з його утриманням (оплата праці, відповідні податки, соціальні виплати), підвищенням кваліфікації (оплата навчання, семінарів) та облаштування і забезпечення відповідного робочого місця;
  • не відволікатиметесь на управління другорядними процесами і зможете приділяти більше уваги своїй основній діяльності;
  • мінімізуєте власні ризики, адже усю відповідальність за якість виконання переданих нам функцій ми беремо на себе, ви – лише контролюєте.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10. Тел.: (061) 233-25-29, 289-98-68.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...