Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм з боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм по боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концетрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером з сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

По результатам випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджі» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Европейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджі» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Запорожец Александр Харьковской, который на протяжении последних лет раскрашивает городские объекты, после подземным переходов принялся украшать своими рисунками электрощитовые на центральном проспекте. На своей странице в социальной сети Харьковской обратился к горожанам и попросил оказать ему материальную помощь – или деньгами, или краской. «Я прошу неравнодушных жителей г.Запорожья поддержать меня по покраске проспекта и подземных переходов. Или финансо...
Криминал
Автомобиль, который фигурирует в деле об убийстве активиста, предпринимателя, ветерана АТО Виталия Олешко, находился на балансе ГУ Госгеокадастр. Он был закреплен за межрайонным управлением геокадастра в Бердянском районе и Бердянске и долгое время не использовался. Пропажу служебного авто в ведомстве заметили через полтора часа после убийства "Сармата", когда полиция объявила план "Сирена". Руководство геокадастра опубликовало заявление, в котором попытал...
ИСТОРИЯ
Вот уже пятую ночь Наталья Сергутина, инвалид 2-й группы, проводит на улице. Она сидела на диване в квартире, когда с десяток мужчин во главе с майором полиции выбили дверь и начали собирать ее вещи. 27 июля Запорожский горсовет выписал ордер на эту квартиру оперуполномоченной из Днепровского отделения полиции майору Ирине Москалец. 30 июля Орджоникидзевский районный суд зарегистрировал иск Натальи, в котором она просит признать ее право жить в этой кварти...
Происшествия
Через запорожскую таможню пытались незаконно провести полтонны янтаря. Об этом сообщают в ГФС. Через таможенный пост «Запорожье-центральный» Запорожской таможни ГФС пытались провести грузовик с топливными гранулами, общим весом почти 21 тонн, упакованными в мешки из пластиковой ткани. Отправителем товара указывалась одна из запорожских компаний, а получателем – английская компания. Согласно предоставленным документам товар перемещали в Литву (Клайпеда), а...
Криминал
В Бердянске трое злоумышленников похитили мужчину и вымогали за его возвращение деньги. Об этом сообщают в областном управлении полиции. С сообщением о похищении своего сожителя в бердянскую полицию обратилась местная жительница. Она рассказала, что ее мужчину трое неизвестных похитили 13 августа, около 11:30, угрожают и вымогают деньги. Сотрудники полиции оперативно отработали имеющуюся информацию, установили местонахождение автомобиля, освободили пострад...
Общество
Сегодня, 14 августа, в Запорожье приехали участники всеукраинского велопробега зрячих и незрячих людей «Бачу! Можу! Допоможу!». Об этом сообщает корреспондент 061. Велопробег «Бачу! Можу! Допоможу» – первая в Украине социальная инициатива, благодаря которой незрячие люди могут полноценно путешествовать по стране на велосипедах тандемах. Он проходит уже в четвертый раз. Велопробег стартовал 5 августа в Харькова и финиширует 24 августа в Херсоне. Велосипедис...
Происшествия
Авария произошла на Южном шоссе (Заводский район Запорожья) сегодня в обед. Об этом сообщили в пресс-службе патрульной полиции. По информации ведомства, водите FORD COURIER с прицепом не справился с управлением и въехал в припаркованный DAF с полуприцепом. В результате столкновения водитель легкового авто получил травмы и был госпитализирован в пятую городскую больницу. На место происшествия выехала следственно-оперптивная группа. Как ранее писал 061, а ми...
Происшествия
В Мелитопольский отдел полиции обратилась 83-летняя местная жительница, которая рассказала, что 1 августа на домашний телефон ей позвонил неизвестный и сообщил о том, что ее дочь в критическом состоянии находится в больнице. Мужчина сообщил пенсионерке, что нужна срочная операция и он подъедет за деньгами. Об этом 061 сообщили в отделе коммуникаций ГУНП. Женщина передала незнакомцу, который согласился помочь «спасти» ее дочь, 5000 долларов и 540 тысяч грив...
Новости компаний
16 августа в г. Вольнянск Вольнянского района пройдет аграрный праздник «Киевстар Фест» Киевстар отправился в национальный тур по городам Украины, чтобы лично рассказать малым фермерам о возможностях мобильного приложения m-Agri*. Программой тура будет охвачено 10 городов из 8 областей: Киевской, Хмельницкой, Винницкой, Черкасской, Кировоградской, Николаевской, Херсонской и Запорожской. «Мы разработали уникальное приложение для малых фермеров, и теперь хо...