Інтернет-магазини електронних сигарет в Україні
Ви, напевно, вже неодноразово чули про вейперів. Хто вони такі? Любителі парити – це сучасна альтернатива палінню. Наголос в слові приходиться на перший склад, адже саме ароматизований пар, а не дим вдихають вейпери. Щоб долучитися до них, досить просто замовити на http://fresh-smoke.com.ua/ru/category-89-elektronnye-sigarety парогенератор і рідину до нього. Але чи варто замінювати сигарету подібним електронним пристроєм для вейпінга? Думки з цього приводу висловлюються різні.
Вейп не є курінням у повному розумінні цього слова. Але ж схожість між цими двома процесами є. Деякі читачі також можуть порівняти процес паріння з кальяном, однак, спільного у цих заходів не так вже й багато. Електронна сигарета утворює чистий пар. Його основними компонентами є гліцерин, ароматизатор і харчова добавка пропіленгліколь. Іноді в цю суміш входить і нікотин.
У кальяні ж через трубки курцям подається дим. Так, нехай він порядком охолоджений і ароматизований, але це все одно дим. У ньому присутні бензол, аміак, нікотин і ряд інших небезпечних для здоров'я речовин. Як бачите, якщо порівнювати продукт, вироблений парогенератором з димом від звичайних сигарет або кальянами, то виграє явно електронний пристрій.
im578x383-vaporaizer_xrust.net
Зверніть увагу, паріння – це не просто задоволення потреби в курінні. Їм починають захоплюватися і ті хто раніше ніколи не балувався сигаретами. Вейп – це вже своєрідна субкультура, масове протягом, впевнено захопила весь світ. Його допустимо вважати частиною молодіжного стилю. Але в цьому і криється небезпека. Молоді люди не бачать шкоди в парінні і починають зловживати ним. Сигарети в цьому плані здатні більше обмежувати людину. По-перше, їх не закуриш в публічному місці. По-друге, після пари затяжок на деякий час бажання палити зникає. По-третє, ми пам'ятаємо про шкоду сигарет і не намагаємося участити перекури. Але у випадку з вейпінгом подібних обмежень немає. На думку експертів, в цьому і криється небезпека електронних пристроїв – ми не вважаємо їх шкідливими. В результаті наш організм перенасичується гліцерином, пропіленгліколем, ароматизованими речовинами. Так, вони не шкідливі, але все одно отримувати їх краще розумних дозах.
Чи можна якось знизити ризики і уникнути загрози для здоров’я ? Так, все досить просто – треба всього лиш контролювати себе. Паріть помірно і значної шкоду організму спричинятися не буде.