Інтернет-магазини електронних сигарет в Україні

Ви, напевно, вже неодноразово чули про вейперів. Хто вони такі? Любителі парити – це сучасна альтернатива палінню. Наголос в слові приходиться на перший склад, адже саме ароматизований пар, а не дим вдихають вейпери. Щоб долучитися до них, досить просто замовити на http://fresh-smoke.com.ua/ru/category-89-elektronnye-sigarety парогенератор і рідину до нього. Але чи варто замінювати сигарету подібним електронним пристроєм для вейпінга? Думки з цього приводу висловлюються різні.

Вейп не є курінням у повному розумінні цього слова. Але ж схожість між цими двома процесами є. Деякі читачі також можуть порівняти процес паріння з кальяном, однак, спільного у цих заходів не так вже й багато. Електронна сигарета утворює чистий пар. Його основними компонентами є гліцерин, ароматизатор і харчова добавка пропіленгліколь. Іноді в цю суміш входить і нікотин.

У кальяні ж через трубки курцям подається дим. Так, нехай він порядком охолоджений і ароматизований, але це все одно дим. У ньому присутні бензол, аміак, нікотин і ряд інших небезпечних для здоров'я речовин. Як бачите, якщо порівнювати продукт, вироблений парогенератором з димом від звичайних сигарет або кальянами, то виграє явно електронний пристрій.

im578x383-vaporaizer_xrust.net

Зверніть увагу, паріння – це не просто задоволення потреби в курінні. Їм починають захоплюватися і ті хто раніше ніколи не балувався сигаретами. Вейп – це вже своєрідна субкультура, масове протягом, впевнено захопила весь світ. Його допустимо вважати частиною молодіжного стилю. Але в цьому і криється небезпека. Молоді люди не бачать шкоди в парінні і починають зловживати ним. Сигарети в цьому плані здатні більше обмежувати людину. По-перше, їх не закуриш в публічному місці. По-друге, після пари затяжок на деякий час бажання палити зникає. По-третє, ми пам'ятаємо про шкоду сигарет і не намагаємося участити перекури. Але у випадку з вейпінгом подібних обмежень немає. На думку експертів, в цьому і криється небезпека електронних пристроїв – ми не вважаємо їх шкідливими. В результаті наш організм перенасичується гліцерином, пропіленгліколем, ароматизованими речовинами. Так, вони не шкідливі, але все одно отримувати їх краще розумних дозах.

Чи можна якось знизити ризики і уникнути загрози для здоров’я ? Так, все досить просто – треба всього лиш контролювати себе. Паріть помірно і значної шкоду організму спричинятися не буде.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Вчера
КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
6 886,70
8 417,08
ETH
509,14
688,83