ПриватБанк запрошує на роботу справжніх чоловіків

Найбільший банк України запрошує для співпраці фахівців та випускників вищих та середніх спеціальних навчальних закладів профільних спеціальностей, а також  військовослужбовців у відставці та демобілізованих воїнів АТО. Зокрема, у Запоріжжі та Бердянську потрібні водії-інкасатори.

«Робота водіїв-інкасаторів цікава та відповідальна. Заробіток достойний справжніх чоловіків - від 7000 гривень, - розповідає керівник регіонального центру з підбору персоналу Запорізької філії ПриватБанку Наталя Романюк. - Основні вимоги до кандидатів: середня спеціальна або вища освіта, водійське посвідчення категорії «В» зі стажем не менше 3 років. Перевага віддається тим, хто пройшов службу в армії, військовослужбовцям у відставці, демобілізованим воїнам АТО».

Зазначимо, крім основної ставки працівники банку отримують бонуси та премії. Кращі водії-інкасатори можуть заробляти до 12000 гривень. Заробітна плата виплачується три рази на місяць.

В обов'язки водія-інкасатора входять: перевезення та інкасація готівки, цінностей; інкассація та обслуговування відділень, банкоматів, терміналів й торгових точок; проведення комплексу заходів з охорони та супроводу цінностей, що перевозяться; контроль технічного стану автотранспорту.

Співробітники ПриватБанку отримують щорічну оплачувану відпустку (24 календарних дні), повний соціальний пакет, участь у програмі недержавного пенсійного фонду. Керівництво банку сприяє професійному розвитку співробітників.

З питань працевлаштування звертайтеся за номерами телефонів: +38(096)094-90-10,

+38(093)478-18-53, або надсилайте резюме на e-mail: [email protected]

*Додаткову інформацію щодо відкритих вакансій у ПриватБанку можна знайти на офіційному сайті установи у розділі «Робота та працевлаштування» за посиланням privatbank.ua/ru/work/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии