Нацкомісія з моралі просить роз'яснити, чи є пам'ятник Сталіну пропагандою культу насильства

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі звертається до експертних установ з проханням надати висновок щодо того, чи слід розглядати пам'ятник Йосипу Сталіну, встановлений у Запоріжжі, як пропаганду культу насильства.

"Що стосується пам'ятника Сталіну. Рішення є, але воно ще не підписане: звернутися до ряду інститутів, щоб вони надали коментар фахівців, чи розглядати пам'ятник як пропаганду культу насильства", - сказав у понеділок на прес-конференції в Києві глава Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

За його словами, до комісії надійшло відповідне звернення в.о. прокурора Запоріжжя. Реагуючи на це звернення, комісія звернулася до експертних науково-дослідних установ, серед яких - Інститут держави і права, Інститут національної пам'яті.

"Ми розглянемо це питання, як тільки отримаємо відповідь експертів", - сказав Костицький.

Він пояснив, що фахівці можуть обробляти матеріали з даного питання протягом місяця, і в квітні комісія на своєму засіданні ухвалить рішення на підставі отриманого висновку експертів.

Як повідомлялося, житель Запоріжжя Дмитро Харьков уже двічі направляв позови до суду з проханням зобов'язати центральний комітет Комуністичної партії демонтувати пам'ятник Йосипу Сталіну, встановлений на території запорізького облкому КПУ.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Политические новости
17:30, Вчера
КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Покупка
Продажа
BTC
7 341,53
8 972,98
ETH
561,78
760,06