Правда, поки що в одному місті. Громадський транспорт завжди користувався не аби якою популярністю. У цьому сегменті свої послуги пропонують сотні компаній. Наприклад, можна замовити автобусні перевезення тут. Проте деякі організації недбало ставляться до умов, у яких змушені їздити пасажири. Щоб обрати найкращих перевізників та надати приклад іншим містам, у Дніпропетровську розпочався конкурс. На цей час він перший та єдиний в Україні. За результатами конкурсу будуть обрані найліпші перевізники на міжміських та приміських маршрутах.

За умовами всі бажаючі повинні на протязі двох тижнів надати документи у двох запечатаних конвертах. У першому – інформацію стосовно самої організації, її назви та реквізитів. У другому – умови перевезень пасажирів. Початковий етап конкурсу транслювався в прямому ефірі на інтернет-каналі Youtube. 28 січня ведучі відкрили перші конверти – стало відомо, які компанії прийматимуть участь у конкурсі. На протязі наступних двох тижнів надана інформація буде перевірена. У разі виявлення розходжень, учасники будуть виключені зі змагання. Результати повідомлять також у прямому ефірі на інтернет-каналі Youtube 15 лютого. Міська адміністрація сподівається, що подібні заходи будуть мотивувати перевізників поліпшувати рівень надання послуг.

Кому дістанеться перемога?

Головна вимога – комфорт. Тобто перевізники повинні мати зручний спеціалізований транспорт, а не переобладнані вантажівки. До речі, якщо вас цікавить вигідна оренда автобуса ось сторінка. Крім того, кожна машина повинна бути обладнана GPS-навігатором. Таким чином, організатори конкурсу намагаються позбутися старого, некомфортного транспорту та неввічливих водіїв.