Потерянная любовь (Мать-батрачка)

Український актор і драматург І. А. Тогобочний (1862-1933) створив понад 30 п'єс, що неодноразово йшли на професійних та аматорських театральних сценах.

Чимала частина доробку І. Тогобочного - це інсценізації української класики. Серед них - написана на основі творів Т. Г. Шевченка п'єса "Мати-наймичка".

Вона користується популярністю і сьогодні, адже жіноча доля, сімейні стосунки, "соціальна нерівність" і морально-етичні закони суспільства - це ті проблемні питання, що будуть актуальними завжди.

В нашому театрі "Мати-наймичка" була поставлена двічі (1970, 1996).

В новій постановці за цією п'єсою виразно звучить одна з найголовніших і найпрекрасніших тем мистецтва - тема Любові.

Любові, що живе в серцях людей та керує їхніми вчинками. Любові, що губить життя людини і рятує його, любові, що завдає болю і дарує радість.

Так сталося, що любов молодої красуні Ганни принесла їй багато нещастя: коханий зрадив її і покинув, а на руках лишився син-безбатченко.

В очах людей і власних батьків Ганна - збещещена покритка, що не варта й доброго слова. Здавалось би, її доля відома наперед...

Але одного дня Ганна залишає своє дитя під хатою бездітного подружжя, а трохи згодом сама наймається робітницею до цієї сім'ї…

Сумна жіноча доля і щаслива сімейна ідилія, комічні моменти життя і глибокі переживання, життєва правда і романтизація - все це в мелодрамі "Загублена любов"! 

Виставу створили:

режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Євген Головатюк;
художник-постановник - заслужений діяч мистецтв України Валентин Слонов;
балетмейстер - Тамара Боброва;
музичне оформлення - заслужений діяч мистецтв України Наталія Боєва, Олександр Сурженко;
художник з освітлення - заслужений працівник культури України Анатолій Іванов;
звукорежисер - Нінель Савенко;
звукооператор - Микита Кириченко;
помічники режисера - Сергій Мостовий, Олена Сичова

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites