Купить билеты на концерт Rock MOZART Le Concert в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Rock MOZART LE CONCERT! 25 листопада на сцені Палацу культури «Дніпроспецсталь» – блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої революційної, практично скандальної рок-опери, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу. Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною! Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність…

Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних. У концерті задіяно близько 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою! Рок + Моцарт + Великий симфонічний Оркестр + Хор + Рок-бенд + 7 найкращих Солістів! Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!

Rock MOZART LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!

Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 25 листопада в Палаці культури «Дніпроспецсталь» на Rock MOZART LE CONCERT!

У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 27 хітів про силу пристрасті і справжній талант. Не пропустіть цю яскраву можливість…

Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!