10:00 - майдан Волі – святкова хода «Парад щасливих сімей»

11:00 - Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» - відкриття фестивалю

 

«Фестиваль сім’ї» - це один з наймасовіших загально-міських заходів, який було засновано у 2012 році. У 2019 році «Фестиваль сім’ї» відбудеться 1-2 червня під незмінним лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!».

Щаслива родина й міцна країна – споконвічні цінності українського народу, завдяки родині міцніє і розвивається держава.

Запорука щасливої родини - здоровий спосіб життя. Заняття спортом всією сім’єю цементують міцні родинні стосунки: таке дозвілля покликане не лише приносити фізичну користь від занять тим чи іншим видом спорту, а й надає можливість здобувати маленькі перемоги, які поєднують сім’ю не лише тілом, а й духом.

Дводенна програма фестивалю насичена незліченною кількістю активностей, розваг та локацій. Однією з найбільших локацій фестивалю є майданчик соціальних професій, облаштований сучасною рятувальною й поліцейською технікою й створений за підтримки співорганізаторів фестивалю ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Патрульної Поліції.

Також, на заході буде представлена масштабна спортивна локація - «Ярмарок спорту», представлена великою кількістю спортивних асоціацій, шкіл, секцій та клубів, які працюють, як в місті Запоріжжі та області.

Ввечері 1 червня на всіх відвідувачів чекає концертна програма, а 2 червня гостей фестивалю дивуватиме Федерація СПАС.

Процес децентралізації торкається кожної української сім’ї, тому в цьому році, окрім вже улюблених дитячий, сімейних та спортивних активностей, до участі у «Фестивалі сім’ї» долучаються представники об’єднаних територіальних громад Запорізької області. Україна знаходиться в стані одночасного реформування багатьох галузей, зокрема, адміністративно-територіальна реформа відбувається паралельно із реорганізацією первинної медицини, тому було прийнято рішення включити до програми заходу практично-інформаційну складову:

- інформаційні майданчики «Лікар для кожної сім’ї»;

- публічний лекторій, який спрямований на організацію відкритих тематичних лекцій на суспільно важливі теми, як права людини, критичне мислення та медіа грамотність населення.

Для дітей з особливими потребами підготовлено імпровізаційний майданчик «Містечко дитинства», локації клубів «Рівні можливості», «Лікування за допомогою тварин». Ми ставимо за мету подарувати справжнє свято дітям, які обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Ми хочемо, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них!

В 2019 році ми плануємо залучити більше 150 громадських організацій та бізнес партнерів, 700 волонтерів, 25 тис учасників, організувати 200 різних видів активностей, подарувати 3000 подарунків,  а також запросити на свято сім’ї  вимушено переміщених осіб, учасників АТО та провести фестивалі сім’ї в м. Бердянськ, Мелітополь та Енергодар Запорізької області.

«Фестиваль сім’ї» вже 7-ий рік ініціюється коаліцією громадських організацій та Ради Церков, за підтримки Запорізької обласної держадміністрації та Запорізької міської ради. З 2016 року свято проходить за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

 

Контактні особи:

Керівник проекту Дмитро Матюхін 067 61 11 680,

Керівник з локацій Шувалов Євген 097 704 50 82

Керівник напрямку роботи з партнерами Філь Вікторія 066 337 67 70

Координатор з загальных питань Югріна Aнна 066 380 60 27

Координатор з технічних питань Суліма Євген (Віктор Павловцев) 066 795 22 00

 

Короткий розклад 01 червня 2019 р.

10:30 - 11:00 - збір сімей, дітей, представників влади, ЗМІ на площі Волі за участю аніматорів, які будуть вітати гостей, анонсувати захід, роздавати повітряні кулі.

11:00 - 11:15 - святкова хода «Парад щасливих сімей» на чолі з оркестром, ходулістами, нареченими. Святкова колона урочисто прямуватиме від Майдану Волі до Центрального парку «Дубовий Гай»» зі святковою символікою, яка пропагує міцну українську родину.

11:15 - 11:45 - урочисте відкриття свята на сцені парку «Дубовий гай».

11:45 - 19:00 - розважально-святкова програма:

- «Ярмарок спорту»;

- «Фестиваль народностей»;

- «Ярмарок професій»;

- «Містечко батутів»;

- катання на байдарках;

- «Лікування за допомогою тварин»;

- імпровізаційний майданчик «Містечко дитинства»;

- BauDorf (будівельна локація);

- «Містечко морозива»;

- тематичні фотозони;

- тематичні майстер класи.

12:00 - 15:00 – робота інформаційних майданчиків «Лікар для кожної сім’ї»;

- публічний лекторій;

- локація об’єднаних територіальних громад Запорізької області;

- локація Молодіжних хабів Запорізької області;

16:30 - 17:00 - підведення підсумків 1 дня «Фестивалю сім‘ї».

17:00 - 19:00 концертна програми на головній сцені.

 

Короткий розклад 02 червня 2019 р.

9:30 - Чемпіонат Запорізької міської федерації Вільної Боротьби, та Запорізької обласної федерації Вільної Боротьби.

11:00 - відкриття другого дня «Фестивалю сім’ї».

11:30 - старт роботи локацій:

- Чемпіонат «Лава на лаву»;

- Чемпіонат з Кіокушин Карате;

- Чемпіонат з Гирьового спорту;

- Чемпіонат з Історичного фехтування (Клуб історичного фехтування «Стезя»);

- Чемпіонат з Історичного фехтування (Клуб «Братство сталі»);

- чемпіонат Федерації каное;

- чемпіонат з Алтимат фрісбі;