Запрошую на практичне заняття з Ранг Дрел - розблокувати свої енерговорота радості і щастя - як наслідок ваше мислення і дії будуть мінятися і надалі робити вас все більш щасливими. Зробимо розкриття другої чакри що відповідає також за молодість, гнучкість, красу шкіри, плавність і текучість в вашому житті, статеве здоров'я і гармонічне продовження роду, привабливість, - в цих напрямках теж будуть відчутні покращення.

Ранг Дрел є методикою глибокої роботи з собою на всіх рівнях: тіла, енергетичному і психосоматичному. В результаті прибираються істинні причини будь чого неприємного для вас.
Метод заснований на впливі рук, завдяки чому відбувається гармонізація на 3 рівнях:
1) тіла - поступовий рух до здорового стану організму,
2) психіки - проходять психосоматичні причини недуг, змінюється мислення, розчиняються патологічні шаблони мислення що заважають гармонійного стану,
3) енергетики - енергетичний баланс наближається до еталонного.
Ранг Дрел дає можливисть оздоровлення, розвитку, психологічної допомоги і допомоги в реалізації як в родині, відносинах, так і професійної. Можна робити Ранг Дрел собі або родичам, дітям, професійно - зробити це своєю роботою.

Практичні навички Ранг Дрел краще вивчати поступово по 5-7 прийомів за раз, наступне заняття через два тижня (як ми і будемо проходити на заняттях), щоб мати можливість впевнитися в їх єфективності, роблячи Ранг Дрел дома собі, дітям чи родичам, іншим людям. Адже тільки ті методи що дали вам результат, чи в результативності яких ви впевнилися, будуть запам'ятовані надовго і корисні в житті.

Практичне навчання поділене на 10 тем.

Перша "Антистрес. Глибоке розслаблення. Переварювання життєвих ситуацій що виникають на роботі, в школі, в родині.""Покращення стану шкіри. Робота з радісттю в житті."

Друга "Підвищення Імунітету. Покращення при нездоровому стані у дорослих і дітей"

Третя "Реалізація, розкриття життевого шляху. Робота з ногами. Оздоровлення органів тазу."

Четверта "Заземлення. Нормалізація тиску." і так далі...