Остап Шутко знову у Запоріжжі!


Концерт видатного скрипаля - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.

Разом зі своєю суперсімейкою він презентує програму НЕПЕРЕВЕРШЕНІ.
В концерті звучатиме різна музика: і висока класика, і супервіртуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. Крім Остапа в концерті бере участь його дружина, блискуча віолончелістка Ольга, яка до речі родом з Запоріжжя. А "родзинкою" концерту стане виступ усіх трьох синів: піаніста Романа, який вже встиг випустити свій дебютний альбом Piano Explosion і готує другий, скрипаля Назара, який спробує виграти у тата своєрідний скрипковий батл та віолончеліста Андрія, який хоч і має лише 8 років, уже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну .

Остап Шутко є одним із найвідоміших українських музикантів нашого часу. Він є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Муніципалітету Мілана,Папи Бенедикта XVII, Amnesty International та ін.), Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на "академічний" концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.

 

Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.Ольга Шутко - концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі а грі притаманні глибина, напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником "U-тріо". Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.

 

Вартість квитків:

  • дорослий (до 29 листопада) - 100 грн.
  • дорослий (30 листопада) - 120 грн.
  • дитячий - 30 грн.