Прем'єра, ульотна ексцентрична комедія на дві діЇ Кен Людвіг.

Виставу за неперевершеною комедією британського драматурга Рея Куні «Люкс №13» (або «Він, вона, вікно, покійник») змусить вас забути геть про все – сміятися, реготати, захлинатись від несамовитого сміху. Недарма знавці називають цю п’єсу «однією з найкращих комедій Європи». І недарма вона лідирує у світі за кількістю постановок!

Мабуть, цього достатньо, щоб закортіло на пару годин зазирнути у «Люкс №13» в розкішному лондонському готелі, де помічник прем’єр-міністра має намір провести солодкий вечір із секретаркою. Все було б чудово, якби не детектив-невдаха, прибитий традиційним англійським вікном, в якого фрамуга опускається згори.

Як бути?! У треклятому №13 розкручується така карусель, що симпатязі Джорджу Пігдену, помічнику… помічника прем’єр-міністра (відчуваєте, плутанина вже починається!) треба бути дуже винахідливим, щоб утримати ситуацію в межах благопристойності. А ще додайте до цього пролазливий персонал готелю… Усе буде карколомно, стрімко, з пікантними несподіванками і гарним гумором. Глядачі побачать навіть… танець із «тілом». Нарегочетесь!

Режисер-постановник – Олександр Фортус

Художник-постановник – член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Асистент режисера – заслужений артист України

Станіслав Шкляренко

Асистент художника – Катерина Пахомова

Балетмейстер-постановник – Маріанна Фортус

Звукорежисер – Олександр Кучер

Художній керівник постановки - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус

У виставі грають: заслужений артист України Станіслав Шкляренко , артисти Олександр Фортус , Юрій Драненко , Олег Абакуменко , Назар Баранніков , Тетяна Арикова , Євгеній Дзиґа , Максим Ігнатьєв , Валерія Лютинська , Ірина Левчук , Дар’я Чебаненко , Ольга Петровська , Роман Капітанов