Купить билеты на концерт Шедеври класики та Голівуду в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

ШЕДЕВРИ КЛАСИКИ та ГОЛІВУДУ

Справжній калейдоскоп музичних жанрів у виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії! 

За диригентським пультом – Дмитро Морозов (Харків), солістка – заслужена артистка України Олена Ширяєва (сопрано, Київ). 

Дмитро Морозов належить до когорти митців, чий високий професіоналізм і самобутній стиль органічно поєднується з досконалою технікою та яскравою харизмою.

Оксамитовий вокал Олени Ширяєвої підкорює публіку України та зарубіжжя. У репертуарі артистки: арії з опер та оперет, романси, вокальні твори Равеля, Верді, Глінки, Рахманінова, Чайковського, Вагнера та інших композиторів, арії з мюзиклів, хіти світової естради та джазові стандарти.

Артисти вже встигли завоювати прихильність запорізької публіки та багатьох шанувальників елегантної музики.

У програмі "Шедеври класики та Голівуду" прозвучать світові оперні шедеври Дж. Гершвіна, Ш. Гуно, К. Сен-Санса та сучасні музичні твори Л. Веббера, Дж. Горнера, Р. Роджерса.