На що ви готові піти, якщо залишилися без роботи? На все?!

Шестеро давніх друзів виявилися безробітними - закрився місцевий металургійний комбінат. Грошей немає, роботи не передбачається, в сім'ях розлад. Що робити? Котитися повільно в прірву? І тут на очі потрапляє оголошення провиступи для дам - ​​вхід 200 доларів. Нічого собі! Це ж скільки можна отримати? З сміху і приколів виникає божевільна ідея - створити з бригади металургів групу, танцюючу стриптиз! Ніхто з них ніколи не танцював. Навчитися, перетворитися-переделаться, вийти на публіку - маячня! А може все-таки спробувати?

Це буде шоу, яке ви навіть уявити не можете!

Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус на чолі блискучою творчої команди:художник-постановник Тетяна Власенко ,хореограф Маріанна Фортус , заслужені артисти України Максим Березнер, Станіслав Шкляренко, артисти Сергій Цевельов, Олександр Фортус, Юрій Драненко, Віктор Латишев, Петро Желєв, Олена Денисенко та Катерина Макоєд.

П'єсу написали в 1987 році три учасника: новозеландці Стефан Синклер, Ентоні Маккарті і африканець Жак Коллар, якого свого часу зазначив сам Альфред Хічкок. У 1997 в Великобританії на цей сюжет був знятий фільм «Чоловічий стриптиз», який отримав чотири номінації на «Оскар» і 12 - на приз Британської академії.