КІНОКОНЦЕРТ  
«Різношерстні Песики»
Мультики 70-их і жива музика від Жозефа д’Анвера

для глядачів від 1,5 до 99 років  

Співак Жозеф д’Анвер забарвлює своїм елегантним поп-роком фільми, зняті у 70-і роки  британськими, польськими, радянськими анімаційними режисерами. Програма колоритних фільмів з винахідливими та хитромудрими персонажами: песик у рудих плямах, що грається з сонячними зайчиками, рукавичка, що перетворюється на домашнє цуценя, два голомозих песика-братика, що беруть участь у конкурсі краси та Рексіо, собака, що всиновлює дитинча лева. Цей концерт віддає належне найкращому другу людини, якого ми бачимо у гумористичних і лагідних сценках, та запрошує наймолодших глядачів на веселу прогулянку у супроводі поп-року.

З часом в мене виникла думка самому писати музику для дитячих кліпів. Фільми вже існують, то чому б мені не написати до них пісеньку. Це було прямо протилежним до того, що я зазвичай робив для власних альбомів та кліпів.

Ось як можна визначити три з моїх чотирьох фільмів. Музика ритмічна, підтримується дитячим електро «бум-бум», що дуже до вподоби маленьким глядачам. Я лише додаю кілька акордів на гітарі, кілька тем на фортепіано та ударні, що часто спонукає діточок вставати і йти танцювати. Щодо «Рексіо, прийомний татусь», то тут навпаки, я просто сиджу за фортепіано та в реальному часі супроводжую те, що відбувається на екрані. Це більш спокійний і емоційний момент в кіноконцерті, що дає змогу створити відповідну атмосферу та утримувати увагу глядачів .

Маючи досвід роботи з дорослою аудиторією та усвідомлюючи, що батьки неодмінно супроводжують свою малечу, я намагався писати так, щоб моя музика була їм також знайома та цікавила їх так само, як і їхніх дітей. Дехто з них приходить тому, що знайомий з моїми альбомами. Мета була така: щоб як діти, так і дорослі виходили зачарованими після цієї 40-хвилинної вистави.

Ось так зародився цей кіноконцерт «Песики», і одного дня у 2013 р. я опинився перед лицем 1000 глядачів, розподілених на два сеанси на Форумі зображень.

Прийом виявився настільки теплим та емоційним, що це дало мені бажання продовжувати й надалі.

Те що видавалось унікальним досвідом, перетворилось на діяльність більш серйозну поза моїми звичними турне. Тут я відчуваю захоплення та ентузіазм як з боку дітей та їхніх батьків, так і з боку організаторів.

Таким чином, з тих пір я багато вигулював цих песиків та сподіваюсь подорожувати з ними ще довго і далеко та знайомити з ними якомога більшу кількість дітей.

Купить билеты на детское мероприятие Кіноконцерт «Різношерсті песики» в Запорожье: https://musin.frontmanager.com.ua/PublicAPI/WidgetStep1.aspx?__uid=Ta5JH9pMr3Hua66w8o6Wrw&event=1423573031&_ga=2.222424344.2081618220.1522310713-1358829322.1522310713