Вистава -концерт «L’Orchestre (Оркестр)» Жана Ануя.

В основу постанови покладена інтелектуальна п’єса Жана Ануя. Її сюжет ми обрали для сценічного втілення в нашій виставі-концерті.

Дія розвивається в одному з курортних пансіонатів узбережжя Франції, в кафе якого грає жіночий оркестр та піаніст.

Мадам Ортанс - авторитарна жінка, вдова, яка грає на контрабасі і керує цим оркестром.

Мадам Делісіас – жінка, вихована в класичних традиціях, коханка піаніста, мріє побудувати з ним своє щастя. Грає на віолончелі.

Ермеліна – живе у світі власних фантазій і взаємовідносин, котрі сама для себе вигадала. Емоційна, іноді навіть з нотками божевілля. Грає на скрипці-альті.

Леона – наймудріша та найдосвідченіша жінка в оркестрі, самотня, мовчазна. Підтримує Ермеліну в найтяжчі хвилини.

Памела – жінка, що є в розлученні зі своїм колишнім чоловіком через постійні власні зради. Друга скрипка.

Патріція – досі живе з матір’ю, доглядає за нею за станом віку. Жодного разу не була в інтимних стосунках з чоловіком. Нервова та емоційна особа. Перша скрипка .

Леон – красень, що втомився від надмірної уваги оркестранток та від заплутаних стосунків із Мадам Делісіас та дружиною, котра страждає від ревнощів і підозр щодо власного чоловіка. Є об’єктом домагань усіх жінок цього оркестру. Грає на фортепіано.

Міс’є Лебонз – Директор цього оркестру, знаходиться в залі та слідкує за грою музикантів.

Вистава – концерт «L'orchestre (Оркестр)» буде цікавою не лише молоді, але й усім, хто любить музику й театр в усіх своїх проявах і розмаїтті .

Чиста любов і ревнощі ,молодість і зрілість ,життя та смерть власне щастя та знедоленість .Всіх тем вистави не перелічити .На сам перед легка та трохи гротескова історія поступово відкриває глядачеві всю драму самих оркестрантів .Мовою театру нам розкривають нас самих ,мовою танцю почуття ,мовою музики емоції .

Вистава –Концерт L’Оrchestre (Оркестр ) буде цікава не тільки молоді але і всім хто любить музику і театр у всій своїй красі