Полум'я свічки ...

У духовних традиціях багатьох народів воно уособлює внутрішнє піднесення – вогонь серця та світло душі – той Вищий початок, який робить людину Людиною.

 

Напередодні Великодня, запрошуємо глядачів поринути у світ музики, яка очищає та окрилює. Концертна програма "Свіча душі" - сповнена глибокого, проникливого змісту, життєлюбства, духовності і тепла, це поєднання вічного і сучасного. 

Програма концерту побудована на переплетіннях класичної, сучасної вокальної та інструментальної музики. Шедеври видатних композиторів епохи бароко Г. Генделя,  Й.С. Баха, Д. Каччіні поєднані з відомими творами класиків В.А. Моцарта, Ф. Шуберта,                             П. Чайковського, духовні вокальні композиції Д. Бортнянського та                  М. Березовського додадуть програмі емоційності і ліричності. Завершальним акордом прозвучать фрагменти з популярних рок-опер Р. Коччанте та Л. Уебера.

Запрошуємо глядачів зануритися в атмосферу добра, любові та краси, насолодитися прекрасною музикою, духовно збагатитися та відчути чудодійну силу мистецтва!

Купить билеты: http://musin.zp.ua/zaporozhe/concerts/svicha-dushi/