Одруження

"Одруження"


М. Гоголь


Цілковито неймовірна подія на дві дії


Микола Васильович Гоголь. Скільки таємниць і містифікацій приховано за цим ім'ям! Де правда про видатного письменника, а де вигадки і домисли? Що в його творах було "малюнком з натури", а що - чистою містикою і фантазією?. Над цим ще не одне десятиліття думатимуть і науковці, й митці, і читачі. А між тим, гоголівська спадщина живе і весь час привертає до себе увагу, буквально закохує в себе!
На сцені нашого театру твори Гоголя живуть постійно - і в сучасному репертуарі, і в минулому. Так у сорокові-шістдесяті роки глядача вражали вистави "Майська ніч" та "Вій" у блискучій постановці самого Володимира Герасимовича Магара, видатного режисера, народного артиста СРСР, чиє ім'я носить наш театр.

І ось сьогодні репертуар поповнює ще одна гоголівська вистава. Вистава незвичайна, можна навіть сказати "цілковито неймовірна подія", адже на афіші знову з'являється ім'я "Володимир Магар" - Магар-молодший, син видатного театрального діяча, відомий в Україні та за її межами режисер, заслужений діяч мистецтв України, Росії, АР Крим, художній керівник театру ім. Луначарського в м. Севастополі. Певна річ, робота В. В. Магара над виставою в театрі ім. В. Г. Магара - це знакова подія для всього колективу. Подія, продиктована самою Долею, і звичайно ж, містикою Гоголя.

Створюючи сценічну версію гоголівського "Одруження", В. В. Магар залучає фрагменти першої редакції цієї п'єси, що мала назву "Женихи", а також особисті листи М. Гоголя, які органічно вплітаються в дійство, Режисер витримує постановку в суто "гоголівському" стилі, з виразним колоритом епохи, гостро-комедійними типажами, хвилюючою чуттєвістю і певна річ - містикою потойбіччя. І всі ці яскраві елементи вистави цілком природні, доречні, адже там, де йдеться про вибір майбутнього подружжя, не можна обійтися без бурхливих почуттів, сміху та допомоги магічних сил... Отож, сваха розставляє матримоніальні тенета, незграбні, але завзяті женихи сватаються і стараються сподобатися, купецька донька-красуня зітхає та обирає, а нібито не зацікавлений у всьому цьому "друг сім'ї" доводить діло до логічного і водночас несподіваного фіналу.

Улюблені всіма гоголівські образи на сцені втілює гармонійний акторський ансамбль, тож чудова акторська гра й пластичні сцени, вигадливо оформлений сценічний простір та яскраві оригінальні костюми в дусі епохи, нове звучання відомих романсів і всепереможний гумор створюють справді неповторне видовище - цілковито неймовірну подію "Одруження"!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites