Прем`єра сезону Софокл, переклад Б. Тена «Антігона. Сни...» трагедія на дві дії (мала сцена)

Прем`єра сезону Софокл, переклад Б. Тена «Антігона. Сни...» трагедія на дві дії (мала сцена) Антігона - молодша донька царя Едіпа, остання з роду Лабдакідів. Її рід - колись славетний та шанований - осквернився жахливими злочинами. Цар Едіп, сам того не відаючи, убив батька та одружився з матір'ю; а його сини, народжені в грішному шлюбі, вбили один одного в боротьбі за владу… Злочини батька, матері та братів не дають спокою Антігоні. Вшановуючи волю богів, вона намагається власним життям спокутувати гріхи своїх рідних та побороти прокляття роду. Сюжет відомої давньогрецької трагедії втілюється через стилістику сучасного "театру ритуалу" і "театру сну". Символічні постаті Любові та Смерті постійно розривають між собою долі й життя головних героїв. Все, що відбувається на сцені - ніби частина сновидінь-марень Антігони та царя Креонта… Давньогрецькі маски, фольклорні пісні й ритуальні танці, стилізовані сучасні костюми, особливості пластики й мовлення увиразнюють символічне звучання вистави.
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites