Фольк-мюзик Покровская ярмарка

Покровський ярмарок

за мотивами творчості Остапа Вишні

козацький ансамбль пісні і танцю
«ЗАПОРОЖЦІ»

Художній керівник
заслужений діяч мистецтв України - ЛІЛІЯ ГРИНЬ

Режисер-постановник  Андрій Романов
Композитор   В’ячеслав Тодика
Головний хормейстер  Сергій Черногор
Керівник оркестру Олег Кугаєвський
Балетмейстер   Олег Кравець

 Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» – це новий масштабний  мистецький проект козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

Дійство переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі,  багатство народної мудрості, український мелос та колоритний гумор.

«Що то є ярмарок? Це наше життя! Тут продають, купують, люблять, закохуються, говорять щиру правду…Все можна купити на ярмарку, тільки розуму ніхто не продає».

Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя в Україні. У театралізованому дійстві яскраво представлене неймовірне розмаїття самобутніх  етнічних стилів, народна пісня й танок сприймаються як сучасне творіння мистецтва завдяки засобам виразності:  сценографія, костюми, гармонія, оркестровка, ритми  надають фольк-мюзиклу українського колориту та європейського подиху.

Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. «Покровський ярмарок» - це яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирим коханням та жартами. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято.

Для того, аби зануритись у цю атмосферу завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на прем’єру дивовижно-яскравого фольк-музиклу «Покровський ярмарок»!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Впервые в Запорожье состоится творческий вечер Дмитрия Гордона - известного журналиста, телеведущего и основателя интернет-издания «ГОРДОН»
МУЗЫКАЛЬНЫЕ ПОДАРКИ ОТ КОМПОЗИТОРОВ ЗАПОРОЖЬЯ
Спектакль Хаос. Женщины на грани нервного срыва
Концерт Остапа Шутко та його сім'ї

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites