"Театр"

"ДВА ЖИТТЯ ДЖУЛІЇ ЛАМБЕРТ"

Сомерсет МОЕМ

іронічна драма на дві дії за однойменним романом (російською мовою)

Прем'єра: 10 лютого 2012 року. Тривалість - 2 год. 30 хв.

Весь світ - театр,В якому і жінки, й чоловіки - актори. В. Шекспір.

 Кожна людина - це актор великого театру під назвою Життя. Акторами всіх нас робить природна схильність до гри та необхідність приховувати свої почуття і думки від сторонніх. Отож, у житті грають всі. І на театральну сцену виходять, щоб грати.

То як же розібратися, коли людина грає, а коли живе справжнім життям? Де вигадка, а де - істина? - на ці питання шукає відповідей відома талановита актриса Джулія Ламберт. Вона неперевершено грає на сцені, а іноді грає і в житті... Але нестямно закохавшись в молодого чоловіка, майже ровесника її сина, Джулія знімає свою маску і прагне відшукати істинну щирість в собі та в інших людях. Вона віддається почуттям, вірячи, що молодий коханець так само відданий їй...

Після всіх захоплень і розчарувань, яких зазнає Джулія в житті і в професії, вона починає усвідомлювати, що правда існує тільки на сцені, і тільки в момент талановитої самовідданої гри, коли переконливість актора змушує глядача співпереживати.

Сповнена щирого драматизму і гумору, іронічна драма "Театр" ("Два життя Джулії Ламберт") дарує глядачам можливість зазирнути "за куліси" театрального світу і пережити разом із героями вистави найгостріші та найцікавіші моменти життя!

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - заслужений діяч мистецтв України Євген ГОЛОВАТЮК

СЦЕНОГРАФІЯ - заслужений діяч мистецтв України Валентин СЛОНОВ

ХУДОЖНИК КОСТЮМІВ - Ірина КОХАН

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ - Олександр СУРЖЕНКО

БАЛЕТМЕЙСТЕР - заслужена артистка України Тетяна АСТАФ’ЄВА

АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА - заслужений артист України Микола КОНОВАЛОВ

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - заслужений працівник культури України Анатолій ІВАНОВ

ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА - Олена СИЧОВА, Єгор ШИНКАРУК