Жага екстріму

"Жага екстріму"
сучасна комедія на дві дії

Втомившись від тягаря необмеженої влади і нудно-солодкого життя, дві вельми впливові особи вирішують влаштувати собі такий крутий відпочинок, який тільки можна уявити у світі, де панують схеми та авторитети. Зваблива і загадкова молода жінка пропонує їм... реалізувати це бажання. Певна річ, чоловіки навіть не здогадуються, наскільки незвичайний "вікенд" замовляють і які сюрпризи чекають на них!..

Все, що відбувається в комедії - це наші сьогоднішні реалії. Можливо, в персонажах вистави ви впізнає і себе, і тих, кого зустрічаєте на вулицях та на роботі, бачите по телевізору та на біг-бордах... Можливо, вам вдасться розгледіти і нового героя. Того, хто тільки нещодавно з'явився серед нас. Хто він, який він, чим живе і чого прагне?.. Про це ми хочемо порозмірковувати разом з вами, а тому наша комедія в прямому розумінні "йде в народ" - ціла низка сцен відбуватиметься просто в залі, і ви зможете долучитися і до діалогу, і до певної співучасті...

Робота над цією постановкою відбувалася за участі автора п'єси. Відомий український драматург, якого ставлять в багатьох театрах країни та за її межами, погодився співпрацювати і вносити зміни, необхідні для нашої трактовки п'єси. Одна з найсуттєвіших змін - фінал комедії. Тому що саме така "крапка" в цій історії, на наш погляд, дає можливість не ставити крапки в реальному житті сучасних українців. Власне, це одна з головних думок нашої постановки: говорити до сучасників сучасною мовою на сучасну тему.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites