"Леді Гамільтон"

Михайло Рогожин

романтична історія кохання на дві дії

(російською мовою)

Прем'єра: 14 червня 2013 р.

Тривалість - 2 год. 30 хв.

Жінка, якою захоплюються всі чоловіки. Жінка, що вміє любити і бути коханою. Жінка, що за життя стала легендою. Такою була леді Гамільтон. Неповторна врода, здібності до мистецтв, політичний талант і скандальна репутація зробили образ Емми Гамільтон одним із найпривабливіших жіночих образів.

Її чоловіком був британський дипломат сер Гамільтон, в числі її подруг була королева Неаполітанська Марія Кароліна, а коханням її життя став славетний адмірал Нельсон. Історія стосунків Емми Гамільтон і Гораціо Нельсона - одна з найромантичніших історій кохання всіх часів. Саме вона стала провідною темою п'єси "Леді Гамільтон", яку сучасний російський драматург Михайло Рогожин створив спеціально для постановки в нашому театрі.

Через життя головної героїні калейдоскопом проходять яскраві події: зустріч з відомим художником Ромні та драматургом Шеріданом, одруження без любові, від'їзд до Неаполя, близькі стосунки з королевою... Та головною подією життя Емми стає знайомство з Нельсоном і незабутні, "украдені" хвилини побачень. Вистава "Леді Гамільтон" пропонує глядачеві емоційну, насичену подіями і пристрастями розповідь про життя незвичайної жінки

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - заслужений діяч мистецтв України Євген ГОЛОВАТЮК

СЦЕНОГРАФІЯ - заслужений діяч мистецтв України Валентин СЛОНОВ

ХУДОЖНИК КОСТЮМІВ - Ірина КОХАН

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ - Дмитро САВЕНКО

БАЛЕТМЕЙСТЕР - заслужена артистка України Тетяна АСТАФ'ЄВА

ХУДОЖНИК ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - Світлана ЮДІНА

ЗВУКОЗАПИС - Микита КИРИЧЕНКО

ЗВУКОРЕЖИСЕР - Нінель САВЕНКО, Сергій ХІЛЬКО

ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА - Олена СИЧОВА