Як Іванко місто врятував

В одному гарному місті, де панували злагода, любов і повага, раптом з’явився князь Темрява і посіяв розбрат, заздрість та зневагу. Місто стало перетворюватися в болото Зневіри, Безнадії та Нелюбові. Святий Миколай, дізнавшись про таке лихо, разом зі святою Софією заради спасіння людей відправили до міста дочок Софії – Віру, Надію та Любов. Однак підступні слуги князя захопили дівчат та заточили їх в темницю. Невже нічого вже не можна подіяти? В розпачі св. Миколай згадує, що в місті живе хлопчик Іванко, якому він на новоріччя подарував Біблію. Саме до Іванка звертається св. Миколай за допомогою. Багато труднощів та випробувань виникне на шляху у Іванка, слуги князя на кожному кроці будуть влаштовувати йому прикрості, вводити в оману. Як йому вдасться врятувати не тільки дівчат, а й все місто від лютого ворога ви дізнаєтесь на виставі.

Режисер-постановник – Геннадій Широченко.

Композитор – Вячеслав Тодика.

Хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь.

Художник-постановник – член Національної спілки художників України Тетяна Власенко.

Хореограф – Катерина Кошовник.

У виставі грають: засл.арт.України Любов Фриган, Олексій Білецький, Олександр Фортус, Анна Симонова, Віктор Латишев, Юрій Драненко, Петро Желєв, Тетяна Іщук, Надія Вечеря, Аліса БожковаІлона Василенко, Катерина Кошовник, Мар’яна Єршова, Юрій Макаренко, Кіра Фоміна, Олена Денисенко, Катерина Макоєд, Анастасія Макаренко, Валерія Лютинська, Наталія Середа, Інна Яновська, Анастасія Макаренко, Сергій Цевельов, Олександр Цвєтков, Андрій Лятуринський, Андрій Новиченко.

 

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites