Вперше на Запоріжжі! Єдиний концерт!

На сцені концертного залу імені М.І. Глінки обласної філармонії вперше даруватимуть  глядачам своє мистецтво відома оперна діва НАТАЛЬЯ МАРГАРИТ-ФРАНТОЛІНІ (сопрано, Італія) та Лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів «Мистецтво ХХІ століття», соліст  оперних театрів України та Грузії  ТЕЙМУРАЗ ПАРУЛАВА.

Наталья Маргарит - Франтоліні  дебютувала у 1998 році на  Пучінієвському фестивалі, де приголомшила журі і публіку своїм голосом та унікальною манерою виконання. Наталья Маргарит - Франтоліні вперше за всю історію фестивалю виконала вихідну арію Турандот із опери «Турандот» Джакомо Пуччині.

За період творчого шляху виступала на  знаменитих сценах Європи,  в тому числі Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Ірландії, Англії, Голландії, Португалії, Швеції, Таїланду, Австрії, Бельгії, Марокко, Шотландії, Болгарії, на Мальті, в Бразилії. Не раз виступала на одній сцені із знаменитими зірками оперного мистецтва - Хосе Карреросом, Ренато Брузоне, Фіорензой Коссотто та іншими.

Теймураз Парулава – соліст Дніпропетровського академічного театру опери та балету, неодноразово виступав на кращих сценах Києва, Тбілісі, Одеси, Полтави, Харкова, Дніпропетровська та інших. На сцені Запорізької обласної філармонії Теймураз Парулава виступатиме вперше.

Шановні друзі! Запрошуємо вас на унікальну зустріч з професійним вокальним мистецтвом!