Акція «Безпечне дитинство – майбутнє країни»

Дуже важливим є навчити малих правил безпеки в побуті, на природі, а також, звичайно, під час відпочинку на пляжі біля річки або моря. Небезпека чатує на кожному кроці, тому, щоб запобігти біді, спільними зусиллями батьки, вчителі та рятувальники МНС проводять просвітницько-виховну роботу з дітьми. З метою запобігання гибелі та травмування людей, в тому числі дітей, навчання населення правил безпеки життєдіяльності та способам надання першої допомоги постраждалим під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій, а також з метою закріплення у дітей тих знань, вмінь та навичок, які вони отримали в рамках шкільного курсу ОБЖ, запрошуємо батьків з дітьми відвідати громадську акцію «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

Під час акції планується демонстрація пожежно-рятувальної техніки та обладнання, показові виступи підрозділів МНС, фахівців аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Червоного Хреста, а також учнівської молоді, команд Всеукраїнського дитячого громадського руху “Школа безпеки” та Дружин юних рятувальників, конкурси та вікторини для дітей, рухливі ігри, конкурс дитячого малюнку на асфальті на тему “МНС очима дітей”.

Давайте разом зробимо так, щоб літні канікули залишили тільки приємні спогади.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МНС УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites