«Мамай», театралізоване дійство на дві дії,

«Мамай», театралізоване дійство на дві дії,

Ця вистава – продовження героїко-романтичної традиції театру. Більше того, у ній відтворено події, що безпосередньо стосуються саме історії нашого, Запорізького краю. Оповіді про силу та вправність козаків і досі живуть серед людей. Героїчна легенда «Мамай» – це відтворення давніх переказів про козака-характерника, що наганяв страх на ворогів, рятуючи від неволі своїх земляків.
За сюжетом, події відбуваються в епоху боротьби козацтва з турками й татарами. Брати Роман та Орест з дитинства були розлучені з рідними батьками і домівкою. А згодом доля розвела їх по різні боки ворожих таборів. Їхня зустріч неминуча, але якою вона буде тепер?
Героїчна легенда «Мамай» – вражаючий динамічний спектакль. У ньому переплелися поетичний домисел та історичні факти, напружена атмосфера дії та гумористичні епізоди, широкомасштабні картини боїв та емоційно насичені сцени.
Цією виставою театр не лише продовжує традиції, але й розвиває новий напрям – постановки вистав просто неба. З нагоди 17-ї річниці Незалежності України та на честь 70-річчя Запорізької області, 22 серпня 2008 року в Історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» Національного заповідника «Хортиця» відбулась прем’єра театралізованого дійства «Мамай» за мотивами вистави. На тлі виразного хортицького ландшафту і колоритних будівель комплексу героїчна легенда «Мамай» вражає, а глядачі потрапляють в центр подій спектаклю: усе відбувається просто на відстані витягнутої руки.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites