В Запоріжжі O.Torvald дасть концерт 14 жовтня, в Докер Пабі, в підтримку нового альбому "В Тобі".
Адреса клубу: б-р Шевченка 65, т. 32-02-43.

початок о 20-00.
квитки - 50 грн.

O.Torvald нагородив своїх шанувальників за терпіння і через два роки записав свій другий альбом, реліз якого відбувся 28 вересня 2011 року. Ось що каже Женя Галич, лідер групи O. Torvald про причини, за якими запис альбому було продовжено на такий довгий термін:

- Під час роботи над нашим другим альбомом у складі гурту відбулися зміни - нас покинули хлопці, з якими ми починали, тому деякі речі довелося записувати заново. Але, не дивлячись на це альбом вийшов саме таким, яким ми його бачили з самого початку спочатку.

Варто зазначити, що "В тобі" значно відрізняється від дебютного альбому групи. Музика стала більш насиченою, різноманітною, а в одному треку навіть чути симфонічний оркестр! Та й тексти пісень стали значно глибші й серйозніші - про кохання, втрату, самотність. Кожна з композицій являє собою життєву історію, пережиту автором і згодом донесену до слухачів.
Альбом "В тобі" складається з 12 треків, на два з них уже зняті кліпи. 23-го вересня гурт O.Torvald вирушає у «В ТОБІ TOUR 2011» по 30 містах України, в кожному з яких презентує новий альбом і звичайно ж зіграє свої вже відомі "бойовики".

саппорт:

DRINKSTONE (г. Днепропетровск)
http://vk.com/drinkstone