Самуїл Якович Маршак написав чимало чудових казок, віршів і п'єс. Хто ж з раннього дитинства не знає, наприклад, "Кицьчин дім" або "Казку про дурне мишеня"? Але у виставі «Терем-Теремок» - не тільки чудовий текст Маршака, а й маса прекрасних пісень, музику до яких написав композитор Микола Попов.

Повна трюків і вигадки музична казка радує всіх - від малюків до дорослих. А перемогти хитру Лисицю, ненажерливого Вовка і сильного, але дурного Ведмідя її героям допомагає дружба і ... глядачі, які підтримують їх у важку хвилину.

У цієї яскравої, святкової вистави щаслива доля. Він представляв Україну в Москві на VIII Генеральної Асамблеї Міжнародної Асоціації театрів для дітей та юнацтва, де їй аплодували глядачі з сорока країн світу. Крім того, «Терем-Теремок» неодноразово ставав переможцем різних театральних фестивалів і конкурсів.

Художній керівник постановки - народний артист України Олександр Король

Постановка та оформлення - В. Голяка, В.Пйонткевіча, Ю.Жолудева

Композитор - заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України Микола Попов

Вистава відновлена в 2006 році.

Режисер - заслужений артист України Володимир Голяк

Художник - член Національної спілки художників України

Тетяна Власенко

Хореограф - Сергій Степанов

У виставі грають: заслужена артистка України Катерина Макоєд, заслужена артистка України Марія Нестулій, заслужений артист України Станіслав Шкляренко, заслужений артист України Олександр Фортус, заслужений артист України Юрій Драненко, Петро Желєв, Віктор Латишев, Яна Новицька, Маріанна Фортус, Назар Баранніков, Дар'я Чебаненко. Євген Козлов, Ганна Слоковенко, Роман Капітанов, Ірина Левчук, Олег Абакуменко, Мікаел Хачибабян. Катерина Заплавна.