яблочный пектиновый порошок купить - Объявления на 061.ua

яблочный пектиновый порошок купить

К сожалению, объявление устарело
Яблучний пектиновий порошок

Затверджена урядом України «Концепція покращення продовольчого забезпечення і якості харчування населення» покликана створювати технології нових харчових продуктів з високою харчовою і біологічною цінністю.

Наше підприємство під ТМ «Фільварок» налагодило виробництво яблучного пектинового порошку. Сучасне обладнання, використання у технологічному процесі невисоких температур при сушінні дає змогу унеможливити втрату цінних речовин.

Готовий продукт – однорідний дрібнодисперсний порошок, тонкого (20-30 мікрон) помелу світло-коричневого кольору. Масова частка в готовому порошку пектинових речовин – 15-20%, вологість – не більше 10%, водневий показник PH – 4,0, масова частка вуглеводів, г 66,6, при цьому частка клітковини г 16,7. Термін зберігання порошку – 3 роки, якщо використовувати для дитячого харчування – 1,5 роки.

Фахівцями Інституту продовольчих ресурсів НААН України були виготовлені зразки кексів і хлібобулочних виробів (приготованих безопарним способом), в яких як інгредієнт добре зарекомендував себе яблучний пектиновий порошок.

У випадку кексів яблучний порошок додавали в жирову фазу (в кількості 11% маси готового виробу), а у випадку хліба – в борошно (в кількості 3% маси борошна). Тісто кексів вийшло пишним, еластичним, добре розроблялось; тісто хліба добре збільшувалось в об’ємі і набрало кислотність, гарно розроблялось, було пластичним, не залипало. Отримано гладеньку без великих тріщин і підривів поверхню хліба і випуклу, з характерними тріщинами – кексів. Смак пшеничного хліба не змінився, а у кексів з’явився виражений аромат і смак яблук.

Тому з упевненістю можна рекомендувати яблучний порошок ТМ «Фільварок» ТУ.У10.8-39319344-004:2016 для виготовлення хлібобулочних, кондитерських, кисломолочних продуктів, у виробництві продуктів з лікувально-профілактичними властивостями, дитячого харчування. У ковбасних виробах порошок знижує кількість жиру, надає соковитості і покращує структуру паштетів.

Вадим ОМЕЦИНСЬКИЙ,

заступник директора ТОВ «Агроснаб», ТМ «Фільварок»
Рубрики
Продукты
Действия

Похожие объявления

Игристое полусладкое итальянское вино Фризантино Бианко и Россо 1,5 л. Страна производитель: Итал...
15:28, 14 января
Икра – деликатесный продукт с максимальным приближением по вкусовым характеристикам к натуральной. И...
18:10, 10 января
Изюм светлый Цена от 2.3 $. Упаковка по 10 кг. Чай развесной цена от 61 грн за кг.
14:33, 14 января
Высококачественный молдавский спирт пищевой, зерновой, класса Люкс 96,6%, премиум качество!!! Высшая...
11:48, 14 января
Мастика для торта бывает разная по составу. Основное разделение идет по способу применения. Это для...
14:12, Вчера
Вафельные картинки на торт на 14 февраля https://www.denok.com.ua/shop/kartinki-na-tort/kartinki-na-...
14:14, Вчера