яблочный пектиновый порошок купить

К сожалению, объявление устарело
Яблучний пектиновий порошок

Затверджена урядом України «Концепція покращення продовольчого забезпечення і якості харчування населення» покликана створювати технології нових харчових продуктів з високою харчовою і біологічною цінністю.

Наше підприємство під ТМ «Фільварок» налагодило виробництво яблучного пектинового порошку. Сучасне обладнання, використання у технологічному процесі невисоких температур при сушінні дає змогу унеможливити втрату цінних речовин.

Готовий продукт – однорідний дрібнодисперсний порошок, тонкого (20-30 мікрон) помелу світло-коричневого кольору. Масова частка в готовому порошку пектинових речовин – 15-20%, вологість – не більше 10%, водневий показник PH – 4,0, масова частка вуглеводів, г 66,6, при цьому частка клітковини г 16,7. Термін зберігання порошку – 3 роки, якщо використовувати для дитячого харчування – 1,5 роки.

Фахівцями Інституту продовольчих ресурсів НААН України були виготовлені зразки кексів і хлібобулочних виробів (приготованих безопарним способом), в яких як інгредієнт добре зарекомендував себе яблучний пектиновий порошок.

У випадку кексів яблучний порошок додавали в жирову фазу (в кількості 11% маси готового виробу), а у випадку хліба – в борошно (в кількості 3% маси борошна). Тісто кексів вийшло пишним, еластичним, добре розроблялось; тісто хліба добре збільшувалось в об’ємі і набрало кислотність, гарно розроблялось, було пластичним, не залипало. Отримано гладеньку без великих тріщин і підривів поверхню хліба і випуклу, з характерними тріщинами – кексів. Смак пшеничного хліба не змінився, а у кексів з’явився виражений аромат і смак яблук.

Тому з упевненістю можна рекомендувати яблучний порошок ТМ «Фільварок» ТУ.У10.8-39319344-004:2016 для виготовлення хлібобулочних, кондитерських, кисломолочних продуктів, у виробництві продуктів з лікувально-профілактичними властивостями, дитячого харчування. У ковбасних виробах порошок знижує кількість жиру, надає соковитості і покращує структуру паштетів.

Вадим ОМЕЦИНСЬКИЙ,

заступник директора ТОВ «Агроснаб», ТМ «Фільварок»
Рубрики
Продукты
Действия

Похожие объявления

В наличии отличные контейнера, высокое качество, с крышкой в комплекте, подходит для пищевого и быто...
13:52, 13 октября
Требуется Прдавец прдовольственных товаров Требования: мужчины, женщины до 45 лет желание рабо...
15:46, 12 октября
Требуется Сборщик овощей Требования: мужчины, женщины в возрасте от 21 до 45 лет Знание англий...
11:36, 18 октября
Компания РЕЗЕРВ КРАЇНИ реализует оптом и в розницу куриные субпродукты и суповую курицу, бройлерную...
13:23, 18 октября
Вы желаете продать водку, цена за которую находится на высоком уровне? Тогда я смогу Вам в этом помо...
23:27, 10 октября
Высококачественный молдавский спирт пищевой, зерновой, класса Люкс 96,6%, премиум качество!!! Высшая...
08:57, 18 октября